KESKO SENUKAI
„Kesko Senukai“ plečia parduotuvių profesionalams tinklą: naujas centras – Kaune

Rugsėjo 20 dieną Kaune, prekybos centre „Mega“ įsikūrusiuose „Senukuose“ atidarytas „Proficentras“ – speciali prekybos erdvė įmonėms, profesionaliems meistrams ir naujakuriams.

Pagrindinis „Proficentro“ tikslas – padėti greičiau įsigyti reikiamų prekių profesionalams, kuriems reikia didelių statybinių medžiagų kiekių ar spręsti kompleksines statybų ir remonto problemas. 
Jurga Petrauskienė, „Kesko Senukai Lithuania“ rinkodaros vadovė, sako, kad tokių prekybos erdvių poreikis didėja. Augant statybų rinkai bei spartėjant jų tempui, statybų profesionalams tampa svarbi kiekviena minutė.
„Mūsų klientai tikisi visas prekes greitai ir patogiai gauti vienoje vietoje. Norint užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę meistrams, turime atsižvelgti į jų lūkesčius. Todėl šiuo metu investuojame į „Proficentrus“ – prekybos erdves, kuriose galime pasiūlyti greitą, profesionalų ir kokybišką aptarnavimą bei ekspertų konsultacijas“, – pasakoja J. Petrauskienė. 
„Proficentre” dirba patyrę „Senukų“ specialistai, pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus. Jie padės apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį, sukomplektuos prekes, pasiūlys optimaliausią sprendimą. Jeigu norimų medžiagų nebus prekybos vietoje, padės jas išsirinkti iš katalogų bei suformuos specialų užsakymą. Asmeninis vadybininkas pasirūpins ir greitu likučių ar netikusių prekių gražinimu. Už pirkinius atsiskaityti bus galima čia pat – „Proficentre”. Tad atvykę į „Proficentrą“ klientai visas reikiamas paslaugas ras vienoje vietoje. 
„Proficentro“ dėka su statyba ir namų remontu susijusius klausimus spręsti bus daug paprasčiau – prekybos erdvėje pateikiami konkretūs sprendimų pavyzdžiai, todėl medžiagas galima iš arti apžiūrėti ir pačiupinėti. Pirkėjai tokiu būdu gali geriau suvokti, kaip konkrečios medžiagos atrodys jų statomame objekte.
Klientų patogumui „Proficentras“ įrengtas atskiroje patalpoje prie pat automobilių parkavimo aikštelės, todėl į jį patekti galima neužėjus į „Senukų“ parduotuvę. Viduje jų laukia poilsio zona, kurioje galima prisėsti ir palaukti ruošiamų dokumentų ar komplektuojamų prekių. 
Prekes iš anksto galima užsisakyti ir telefonu arba elektroniniu paštu. Tokiu būdu dar labiau taupomas klientų laikas.
Naujosios prekybos erdvės lankytojams išskirtinius pasiūlymus užtikrina ir speciali tinklo nuolaidų kortelė „Proficard“. Su šia kortele meistrai gauna 25 procentų nuolaidą elektros instaliacijos, santechnikos prekėms, elektriniams ir mechaniniams įrankiams, tvirtinimo detalėms, apdailos ir apšvietimo prekėms, o visas kitas prekes su „Proficard“ galima įsigyti didmeninėmis kainomis. Kiekvieno apsipirkimo metu į kliento nuolaidų kortelę grįžta 5 proc. nuo pirkinių sumos. Kortelėje sukauptais lojalumo eurais galima apmokėti net iki 99 procentų pirkinių vertės. 
Prekybos erdvės profesionalams jau veikia ir Vilniuje bei Alytuje. Netrukus bus atidarytas ir pirmasis „Proficentras“ Klaipėdoje. Kaune „Proficentras“ darbus pradėjo jau anksčiau – „Senukų“ parduotuvėje Draugystės g. 8C.
„Proficentrai“ klientų laukia darbo dienomis nuo 8 iki 19 val., o šeštadienį – nuo 10 iki 14 val.