KESKO SENUKAI
„Kesko Senukai“ Vilniuje atidarys išskirtinai statybų profesionalams skirtą  prekybos erdvę-sandėlį „Proficentras1000“

Jau kitą savaitę „Kesko Senukai“ Vilniuje atidarys statybų specialistams bei statantiems neprofesionalams skirtą prekybos erdvę-sandėlį „Proficentras1000“. Jis išsiskirs gausiu statybinių prekių asortimentu, modernia pardavimų proceso valdymo sistema bei galimybe prekes miesto ribose pristatyti vos per 4 darbo valandas.

Nuo pamatų iki stogo

„Proficentras1000“ Vilniuje bus meistrams, naujakuriams ir statybų įmonėms skirta parduotuvė-sandėlis. Sandėlio tipo prekybos erdvėje bus prekiaujama net 5 tūkst. žymių prekės ženklų gaminiais.

„Sandėliavimo plotas čia siekia net 10 tūkst. kv. m., o tai leis užtikrinti didelius prekių kiekius ir asortimentą. Apsipirkus vos kartą galėsite pasistatyti namą“, – pasakojo „Kesko Senukai Lithuania“ didmeninės prekybos komercijos direktorius Ramūnas Gedmontas.

Naujos koncepcijos sandėlyje pirkėjai matys turimų prekių pavyzdžius: nuo pamatų šiltinimo medžiagų iki fasado plokščių.  Prekėms eksponuoti skirta net 900 kv. m. erdvė. Jei klientui prireiks prekės, kurios nebus – asmeniniai vadybininkai ją užsakys iš katalogų. Tad čia apsilankę klientai viską, ko gali prireikti namo statybai, ras vienoje vietoje.

Išskirtinai greitas aptarnavimas

Naujajame prekybos erdvėje-sandelyje įdiegta klientų laiką taupanti pardavimo procesų valdymo sistema.

„Čia atvykęs ir su asmeninio vadybininko pagalba prekes išsirinkęs klientas galės patogiai prisėsti poilsio zonoje ir mėgautis kavos puodeliu. Tuo tarpu sandėlio darbuotojai surinks prekes ir, klientui privažiavus automobiliu, pirkinius sukraus tiesiai į transporto priemonę“, – sakė didmeninės prekybos komercijos direktorius Ramūnas Gedmontas.

Kuriant šią prekybos erdvę-sandėlį daug dėmesio buvo skiriama meistrams, kuriems kiekviena minutė yra itin svarbi. Todėl buvo įdiegta speciali prekių užsakymo sistema. Ji leis meistrams, pateikusiems  užsakymą el. paštu ar telefonu bei sulaukusiems patvirtinimo, prekes atsiimti vos per 1 valandą. 

Sandėlio tipo prekybos erdvėje bus galima užsakyti prekių pristatymą į bet kurią Vilniaus vietą. Tai, anot prekybininkų, užtruks iki 4 darbo valandų ir sutaupys dirbančių meistrų laiką – jiems nereikės važinėti patiems.

Anot Vytauto Paškausko, „Kesko Senukai Lithuania“ didmeninės prekybos direktoriaus, šios prekybos erdvės-sandėlio atidarymui buvo ruošiamasi iš anksto. Darbui parduotuvėje atrinkti statybų sektoriaus žinovai: žmonės, išmanantys ne tik sandėliuojamų prekių savybes bei jų panaudojimo galimybes, bet ir gebantys padėti klientams išspręsti kompleksines statybų problemas. Statantiems tai palengvins ne tik prekių įsigijimo, bet ir statybų procesą.

„Statybų tempai ir šiais metais išlieka dideli, o nuosavą būstą įsigyjančių žmonių skaičius nuolat auga. Mes sekame tendencijas ir siekiame inicijuoti rinkos pokyčius, todėl nusprendėme atidaryti statybų profesionalams skirtą prekybos erdvę-sandėlį“, – sakė V. Paškauskas.

Nauja prekybos erdvė Vilniuje sukurs daugiau nei 20 naujų darbo vietų. „Kesko Senukai“ į šios statybų profesionalams skirtos prekybos erdvės-sandėlio sukūrimą investavo beveik 1,5 mln. eurų.

„Proficentras10000 statybų specialistams bei statantiems neprofesionalams duris atvers Vilniuje (Savanorių pr. 174 P) birželio 26 dieną.