KESKO SENUKAI

Tikime, kad įmonės dėmesys, skiriamas socialinės atsakomybės temoms, yra neatsiejama verslo dalis, formuojanti jo identitetą. „Kesko Senukai“ socialinės atsakomybės strategija remiasi dviem pagrindinėmis vertybėmis, nulemiančiomis ir svarbiausias jos kryptis – dėmesiu įmonės darbuotojams ir pagalba vaikams, augantiems globos įstaigose bei socialiai rizikingose šeimose. Mūsų prekybos tinklo pirkėjai yra šeimos, todėl mums svarbu prisidėti prie valstybėje vis labiau stiprinamos šeimų politikos ir skirti savo pagalbą jautriausiai visuomenės daliai – likimo nuskriaustiems vaikams.

Lietuvos šeimos tradiciškai kviečiamos į didžiausią joms skirtą šventę „Viena šeima – viena širdim!“, kurią rengia „Kesko Senukai“ prekybos tinklas. „Harmony parke“ vykstančioje šventėje kasmet susirenka apie 15 tūkstančių žmonių, tarp jų ir vaikai iš vaikų dienos centrų bei globos namų. Čia jų laukia nemokamos pramogos bei žinomų Lietuvos atlikėjų koncertas, įvairios dirbtuvės ir kokybiškas laikas drauge.

 

Įmonės darbuotojai aktyviai dalyvauja įvairiose labdaros ir paramos fondų organizuojamose akcijose – renka lėšas socialiai remtinoms šeimoms bei globos namuose augantiems vaikams. Viena iš tokių akcijų – „Pyragų diena“, kurios metu darbuotojai į darbą atsineša savo keptus pyragus, juos pardavinėja, o surinktos lėšos vėliau yra paaukojamos globos namų auklėtiniams. Be to, „Kesko Senukai“ Maltos ordino globojamiems vaikams kasmet skiria mokyklinių priemonių.

Tradiciškai prisidedame prie aplinkos švarinimo akcijos „Darom“, o  administracijos darbuotojai tampa neatlygintinais kraujo donorais ir dovanojo kraujo Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikoms.

Lietuvoje startavus nacionalinei iniciatyvai „Idėja Lietuvai“, jos ambasadoriumi tapo ir investuotojas, verslininkas, „Kesko Senukai“ grupės prezidentas Artūras Rakauskas. Jis kartu su kitais verslininkais, žiniasklaidos atstovais, visuomenės veikėjais susivienija bendram tikslui – šalies nepriklausomybės šimtmečio proga, suburti sumaniausias ir talentingiausias asmenybes, kurioms rūpi valstybės išlikimas, stiprybė bei gerovė.

Kartais reikia tiek nedaug, kad tragedija neįvyktų. Deja, bet žuvusiųjų keliuose statistika liudija, jog vis dar pamirštame tamsiuoju paros metu gyvybę gelbėjančią apsaugą – atšvaitą. Todėl, padedami tėvelių, „Kesko Senukai“ jau keletą metų iš eilės prisideda prie to, kad mažieji eismo dalyviai nuo pat pirmųjų klasių ir savarankiškų kelionių – išmoktų dėvėti atšvaitą. Kad tai daryti būtų smagu, prekybos tinklas „Kesko Senukai“ gamina žaismingus namelio formos atšvaitus, kuriuos dovanoja Kauno pradinukams. 2017-aisiais net 3 tūkstančius atšvaitų įmonės direktorius Arvydas Šapola įteikė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Dariui Žukauskui, kuris pasirūpino, kad jie pasklistų po miestą akcijos „Saugus pirmokas“ metu. Tikime, kad atšvaitas – maža, tačiau nepaprastai svarbi ir reikšminga dovana.