KESKO SENUKAI

Suprantame, kaip svarbu tausoti ir rūpintis mus supančia aplinka, todėl iš vartotojų surenkame elektros ir elektroninės įrangos, baterijų bei akumuliatorių atliekas ir bendradarbiaujame su „Elektronikos Platintojų Asociacija" (EPA), kuri jas tvarko.

Per metus surenkame ir atiduodame perdirbimui apie 80 tonų atliekų, iš kurių apie 5 tonas sudaro neveikiančios lemputės ir baterijos. Šios atliekos surenkamos „Senukų“ prekybos centruose esančiuose konteineriuose.

Daugiau informacijos apie senos technikos surinkimą teiraukitės „Senukų" informacijos centrų darbuotojų arba skambinkite į klientų aptarnavimo centrą telefonu 8 700 11 119.

Žemiau nurodytuose „Senukų“ prekybos centruose galite atiduoti seną elektros/elektroninę įrangą, išnaudotas baterijas, akumuliatorius ar kitas didelių gabaritų elektronines atliekas. Kitus surinkimo taškus galite rasti adresu www.epa.lt, nuorodoje „Elektronikos atliekų surinkimas“. Išsamesnę informaciją apie elektros ir elektroninių, baterijų, akumuliatorių surinkimą bei apie kitų atliekų (alyvų, padangų, pakuočių) tvarkymą rasite žemiau esančiame dokumente.

 

Kur teikiama paslauga?


Informacija