KESKO SENUKAI

„Senukų“ prekybos tinklas bendradarbiauja su profesionaliais meistrais, kurie Jūsų namuose mielai sumontuos gipso kartono plokštes. Darbai atliekami profesionaliai ir greitai, o jiems yra suteikiama 60 mėnesių garantija.

5 žingsniai svajonėms įgyvendinti:

1. Konsultacija
Rezervuokite susitikimo laiką su privačių klientų konsultantu artimiausioje „Senukų“ parduotuvėje. Kartu su juo galėsite aptarti būsimo remonto detales, pasitarti bei atrasti būtent Jūsų biudžetą ir poreikius atitinkantį sprendimą.
2. Kainos pasiūlymas
Darbus galėsite užsakyti čia pat – prekybos centre. Su jumis susisieks profesionalūs meistrai su kuriais ir suderinsite darbų atlikimo terminus.
Pasirinkimų daug, o kuris variantas būtų tinkamiausias įsivaizduoti sunku? Pasinaudokite galimybe pamatyti kaip Jūsų vonios kambarys, virtuvė, miegamasis ar visas namas atrodys jau po remonto – tiesiog užsisakykite 3D vizualizacijos paslaugą. Be jos, siūlome ir dizainerio paslaugas bei individualius interjero sprendimus.
3. Bendradarbiavimo sutartis
Susitarę dėl Jums tinkamos paslaugų kainos, sudarysime sutartį. Jeigu Jūsų sumanymams įgyvendinti lėšų reikės daugiau nei būsite suplanavę – pasiūlysime lanksčius finansavimo būdus.
4. Remonto darbai
Visi mūsų meistrų remonto darbai bus atlikti profesionaliai ir laiku.
5. Garantija
Atlikus darbus, pasirašomas darbų atlikimo aktas bei suteikiama garantija naudotoms prekėms bei suteiktoms paslaugoms.

Paslaugų sąrašas ir įkainiai ČIA.

Kur teikiama paslauga?