KESKO SENUKAI

Pirkimas išsimokėtinai yra universalus ir lankstus finansavimo būdas, kurio pagalba galima atnaujinti namus, techniką ar įgyvendinti kitą sumanymą, kuriam neužtenka turimų santaupų.

Kitaip tariant, pirkimo išsimokėtinai sutartimi galima įforminti tiek vienos, tiek ir kelių prekių ar paslaugų pirkimą: dulkių siurblio, vejos traktoriaus arba remontui reikalingų medžiagų – nuo lubų dažų iki užuolaidų.

Kodėl verta rinktis pirkimą išsimokėtinai iš „K-rauta“?

  • Nesudėtinga pateikti prašymą.

  • Mokėjimo grafikas – lankstus, o taip pat galima pasirinkti ir tinkamiausią įmokų periodą.

  • Ne visada būtinas pradinis įnašas – jis prasideda nuo 0 proc.* Palūkanos skaičiuojamos nuo išsimokėtinai įsigyto pirkinio pradinės sumos.

  • Metinės palūkanos sudaro tik 12,5 proc. pradinės paskolos sumos. 

  • Galimas paskolos terminas – nuo 3 iki 60 mėnesių.

  • Sutartis kainuoja tik 15 eurų ir už ją nereikia sumokėti iš karto – ši suma yra išdalinama ir pridedama prie mėnesinio mokesčio.

  • Prašymą pirkimui išsimokėtinai gali pateikti 20–73 metų amžiaus Estijos Respublikos piliečiai arba Estijoje gyvenantys ir galiojantį leidimą gyventi turintys užsienio šalių piliečiai arba nepiliečiai.

  • Pirkimą išsimokėtinai finansuoja AS „Bigbank“.

Svarbu:
Norint pateikti prašymą paskolai gauti, būtina pridėti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba jūreivio pažymėjimą).

Pirkimo išsimokėtinai iš „K-rauta“ finansavimo pavyzdys:
Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 599 EUR paskolos sumai su 24 mėnesių 12,5 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 15 EUR sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 28,25 proc., todėl mėnesinė įmoka yra 31,98 EUR, o vartotojo grąžinama bendra suma sudaro 767,52 EUR.

Paslaugos teikėjas yra bendrovė AS „Bigbank“ – Riia 2, Tartu, veiklos leidimas Nr. 73.

Išsamiau su paslaugos sąlygomis galite susipažinti interneto svetainėje www.bigbank.ee.