KESKO SENUKAI

Informuojame, kad „Mylimiausia“ lojalumo programa nuo 2022 m. birželio 19 d. „Senukų“ fizinėse parduotuvėse nebegalios.

Nuo š. m. birželio 19 dienos UAB „Kesko Senukai Lithuania“ pasitraukia iš „Mylimiausia“ lojalumo programos. Po šios datos „Senukų“ fizinėse parduotuvėse nebegalios nuolaidos ir akcijos su „Mylimiausia“ kortele, nebebus galimybės kaupti ir panaudoti iki birželio 19 d. imtinai sukauptų „Mylimiausia“ lojalumo eurų.

Kas nutiks su „Senukuose“ sukauptais „Mylimiausia“ lojalumo eurais?

2022-aisiais „Senukuose“ sukauptais „Mylimiausia“ lojalumo eurais bus galima pasinaudoti iki birželio 19 d. imtinai.

Iki birželio 19 d. „Senukuose“ sukauptų lojalumo eurų likutį galite pasitikrinti savitarna.mylimiausia.lt arba „Senukų“ pirkimo kvite.

Nuo birželio 19 d. 2022-aisiais „Senukuose“ sukaupti ir nepanaudoti „Mylimiausia“ lojalumo eurai bus nurašomi ir į grynuosius pinigus nekeičiami.

Ar SEB „Mylimiausia“ MASTERCARD kortele galėsiu atsiskaityti „Senukų“ fizinėse parduotuvėse?

Nuo birželio 19 d. „Senukų“ fizinėse parduotuvėse SEB „Mylimiausia“ MASTERCARD kortelė galios tik kaip atsiskaitymo kortelė. Anksčiau galiojusios „Mylimiausia“ lojalumo programos naudos „Senukų“ fizinėse parduotuvės su SEB „Mylimiausia“ MASTERCARD bankine kortele negalios.

Ar „Mylimiausia“ kortelė galios kitose parduotuvėse?

„Mylimiausia“ kortelė arba SEB „Mylimiausia“ MASTERCARD ir toliau galios kitų partnerių, „Gintarinė vaistinė“ ir „Circle K“, prekybos vietose bei restoranuose „Čili Pizza“.

Informacijos apie partnerių teikiamas naudas su kortele „Mylimiausia“ ieškokite programos taisyklėse, interneto puslapyje mylimiausia.lt, partnerių prekybos vietose arba teiraukitės paskambinę nemokamu informacijos telefonu 8 800 77 470.