KESKO SENUKAI

SMART NET – lojalumo programa gudriausiems.

DRAUGŲ RATAS atsinaujina ir tampa SMART NET.

Nuo šiol viena lojalumo programa internetinetinėse parduotuvėse www.senukai.lt ir www.1a.lt,  ir fizinėse SENUKŲ parduotuvėse bei dar daugiau naudų!

 

Ką gausi tapęs SMART NET nariu?

  • Daugybė nuolaidų www.senukai.lt ir SENUKŲ fizinėse parduotuvėse kasdien.
  • Lojalumo eurų kaupimas perkant fizinėse parduotuvėse.
  • Galimybę prekes grąžinti 365 dienas.
  • Skaitmeninę kortelę savo telefone.
  • Smagias staigmenas.

 

Kaip tapti SMART NET nariu?

  • Buvai DRAUGŲ RATO narys?

Tau nieko papildomai daryti nereikia – mes tuo jau pasirūpinome! Prisijungęs (-usi) prie savo profilio www.senukai.lt rasi SMART NET skaitmeninę kortelę, kuria galėsi naudotis ir fizinėse parduotuvėse.

  • Esi naujokas ir nori būti gudriausias?

Jei nebuvai DRAUGŲ RATO narys ir dar neturi SMART NET paskyros – užpildyk registracijos formą čia ir tavo paskyroje automatiškai bus sugeneruota skaitmeninė SMART NET kortelė.

  • Jau turi plastikinę SMART NET kortelę?

Jei įsigijai plastikinę SMART NET kortelę parduotuvėje ir jau esi SMART NET narys, susiek ją su savo paskyra. Jei paskyros dar neturi, registruokis kaip naujokas čia!

 

SMART NET lojalumo eurai

SMART NET lojalumo programos dalyviai, perkantys fizinėse parduotuvėse, atgauna 1% išleistos sumos lojalumo eurais, kuriais vėliau fizinėse parduotuvėse galima apmokėti iki 99% pirkinių sumos.

1 (vieno) SMART NET euro vertė yra 1 (vienas) euras. Už pirkimą gauti SMART NET eurai į SMART NET kortelę įkeliami per 24 val. SMART NET kortelėje sukaupti SMART NET eurai į grynuosius pinigus nekeičiami.

SMART NET eurai, sukaupti per einamuosius kalendorinius metus, galioja iki kitų metų vasario 28 d. Nepanaudoti SMART NET eurai anuliuojami, į grynuosius pinigus nekeičiami ir SMART NET kortelės turėtojui nekompensuojami.

Sukauptų SMART NET eurų likutį Programos dalyviai gali matyti savo Programos paskyroje arba Programą vykdančių Partnerių fizinių parduotuvių išduotuose kasos kvituose.

 

Kitos lojalumo programos sąlygos

SMART NET lojalumo programos taisykles rasi čia.

SMART NET nariu gali tapti čia.

Visais klausimais, susijusiais su dalyvavimu Programoje, prašome kreiptis adresu: pagalba@senukai.lt arba telefonu +370 700 11 119.


Iškilus klausimams apie asmens duomenų tvarkymą, norint atšaukti sutikimą naudoti asmens duomenis, norint pasinaudoti bet kokiomis kitomis šiose Taisyklėse nurodytomis teisėmis arba pateikti skundą, Programos dalyviai gali kreiptis į Bendrovės duomenų apsaugos pareigūną elektroninio pašto adresu dpo@ksdigital.lt arba dpo@1a.lt