KESKO SENUKAI

Jei už prekes atsiskaitote iš karto grynaisiais, banko kortele ar dovanų čekiu  nuo šiol nebereikia laukti, kol kasoje bus išrašyta PVM sąskaita faktūra. Tai galite padaryti patys, tiesiog namuose!

Apsipirkę „Senukų“ prekybos centruose, elektroninę PVM sąskaitą faktūrą galite išsirašyti savitarnos svetainėje www2.SENUKAI.lt/esfsavitarna/.

ResizedImage600398 el saskaitos

Norint išsirašyti elektroninę PVM sąskaitą faktūrą, pakanka atlikti 3 paprastus žingsnius:

1. Užregistruoti kasos kvitą.

Tai galite padaryti išsaugoję kasos kvitą ir savitarnos svetainės www2.SENUKAI.lt/esfsavitarna/ naršyklės lange suvedę reikalingus duomenis, surašytus kasos kvite:

  • Objekto ID.
  • Kvito numerį.
  • Sumą (kasos kvito sumos reikšmė suvedama su dviem skaičiais po kablelio). 

2. Suvesti pirkėjo rekvizitus.

Nurodyti galima tiek fizinio, tiek juridinio asmens rekvizitus.

  • Jei pirkėjas yra fizinis asmuo, tam skirtuose laukuose nurodykite asmens kodą, pavadinimą (vardą ir pavardę), adresą bei PVM mokėtojo kodą.

  • Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, tam skirtuose laukuose nurodykite įmonės kodą, jos pavadinimą, adresą ir PVM mokėtojo kodą.

3. Išsirašyti elektroninę PVM sąskaitą faktūrą.


Užpildžius reikalingą pirkėjo informaciją ir paspaudus mygtuką „Formuoti sąskaitą“, bus sukurtas pdf dokumentas, kurį galėsite atsisiųsti ir atspausdinti. Prireikus patikslinti jau suformuotos elektroninės PVM sąskaitos faktūros duomenis, juos pakeisti galima paspaudus mygtuką „Perrašyti“. Sąskaitų sąraše atsiras trijų skirtingų būsenų dokumentai:

  •  „Anuliuota“ – anuliuotas pradinis dokumentas.

  • „Kreditinė“ – anuliuoto dokumento kreditinė sąskaita.

  • „Aktuali“ – naujai suformuotas dokumentas. 

Vieną elektroninę PVM sąskaitą faktūrą galima perrašyti iki 2 kartų.

Jei turite klausimų ar pastebėjimų, užsukite į svetainę www.SENUKAI.lt ir užpildykite skiltyje „Kontaktai“ esančią formą arba paskambinkite numeriu 8 700 11 119.

Svetainėje www2.SENUKAI.lt/esfsavitarna/ rasite išsamų naudojimosi sistema vadovą.