KESKO SENUKAI

Sveiki,

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – tai Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti ir besiplečianti kompanija, užsiimanti mažmenine, didmenine bei elektronine prekyba.

„Senukai“ priklauso įmonių grupei „Kesko Senukai“. Daugiau nei 30 metų gyvuojančioje, Latvijoje, Estijoje ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 6000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą. Įmonė vykdo prekybą tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetinėje parduotuvėje Senukai.lt, kurioje savo klientams siūlo daugiau kaip 200 tūkst. prekių, patogius atsiskaitymo ir pristatymo būdus, kokybišką klientų aptarnavimą.

Įmonė vadovaujasi tokiomis pamatinėmis vertybėmis kaip orientacija į klientą, nuolatinis tobulėjimas, įsitraukimas ir bendradarbiavimas. Esame vienas didžiausių darbdavių Baltijos šalyse. Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos ir patikimos tarptautinės kompanijos, kuri suteikia galimybes darbuotojams augti bei sėkmingai siekti karjeros.

Ieškote naujos karjeros galimybės?

Prisijunkite prie mūsų komandos!

ŠIUO METU IEŠKOME >