KESKO SENUKAI

Bendri klausimai

KESKO SENUKAI – tai didžiausią statybos ir namų apyvokos prekių tinklą Baltijos šalyse valdanti kompanija, užsiimanti mažmenine, didmenine ir internetine prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto, buities, interjero, elektronikos, sodo ir laisvalaikio prekėmis. Veiklą pradėję 1992 metais Lietuvoje, jau daugiau nei 25 metus esame sėkmingai besivystanti tarptautinė kompanija.

Mes visuomet laukiame motyvuotų ir tobulėti pasiruošusių asmenybių. Siekiame, kad SENUKUOSE dirbtų tikri savo srities profesionalai ir norintys jais tapti. Į savo komandą kviečiame tikslo siekiančius, iniciatyvius, mėgstančius iššūkius darbuotojus.

Jei norite tapti KESKO SENUKŲ komandos nariu, darbo pasiūlymų ieškokite skiltyje „Siūlome darbą“. Jei šiuo metu tarp esamų darbo pasiūlymų neradote sau tinkamo, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą su informacija apie dominantį darbą e. paštu atranka@keskosenukai.lt. Mūsų įmonės personalo atrankos specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus!

Savo CV mums galite atsiųsti ir užpildę gyvenimo aprašymo formą skiltyje „Karjera“ subrubrikoje „Siųsk CV“.

Daugiau informacijos įsidarbinimo klausimais:
Kaune, Islandijos pl. 32 B, tel. pasiteirauti: (8 37) 327 529; 8 640 33 965
Vilniuje, Ukmergės g. 244, tel. pasiteirauti: (8 5) 252 5103; 8 616 49 726

Taip, galima. KESKO SENUKUOSE praktiką atlikti kviečiami Lietuvos aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų II–IV kurso studentai. Praktiką atlikti galima įvairiuose įmonės padaliniuose visoje Lietuvoje pagal tuo metu esantį poreikį.

Praktikos metu suteikiame galimybę iš arčiau susipažinti su įmonės padalinių veikla bei pritaikyti teorines žinias praktiškai. Geriausi praktikantai neretai sulaukia ir nuolatinio darbo pasiūlymo.

Norintys atlikti praktiką studentai, savo gyvenimo aprašymą gali atsiųsti el. paštu: praktika@keskosenukai.lt

Reikalavimai praktikantui:

 • II–IV kurso studentas,
 • trišalė praktikos sutartis,
 • gebėjimas dirbti kompiuteriu,
 • iniciatyvumas, pozityvumas, noras mokintis ir išmokti,
 • iki praktikos pradžios turi būti likę ne mažiau kaip 3 savaitės.

Siųsdami laišką taip pat nurodykite:

 • praktikos laikotarpį,
 • dominančios veiklos sritį,
 • miestą, kuriame pageidaujate atlikti praktiką.

Parduotuvių tinklo sąrašą galite rasti skilties KESKO SENUKAI subrubrikoje „Mažmeninė prekyba“. Čia pateikiamas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje esančių parduotuvių sąrašas bei žemėlapis.

SENUKŲ parduotuvėse teikiamos įrankių nuomos, remonto ir apdailos, finansinės paslaugos. Klientų patogumui prekybos vietose galima gauti ir paslaugas, kurios susijusios su namų technika, laisvalaikiu, transportu. Visą parduotuvėse teikiamų paslaugų sąrašą galite rasti čia. Dėl išsamesnės informacijos apie kiekvienoje prekybos vietoje teikiamas paslaugas prašome kreiptis į Informacijos centro darbuotojus.

Be jau išvardintų, KESKO SENUKAI teikia ir logistikos bei patalpų nuomos paslaugas.

Taip, SENUKUOSE esančias prekes galima įsigyti ir internetu adresu www.SENUKAI.lt. Elektroninė parduotuvė veikia visą parą. ir yra viena didžiausių šalyje. Nuo 2016 m. birželio 1 d. www.SENUKAI.lt veiklą vykdo UAB KESKO SENUKAI DIGITAL.

Jei turite klausimų dėl prekių įsigijimo internetu, rašykite elektroniniu paštu pagalba@SENUKAI.lt arba skambinkite telefonu 8 700 111 19.

Taip, galima. SENUKŲ prekybos centruose visoje Lietuvoje prekes galite pirkti išsimokėtinai. Išsirinkite norimas prekes ir įsigykite jas jau šiandien. Išsimokėtinai parduodame visas parduotuvėse esančias prekes, kurios kainuoja ne mažiau kaip 50 Eur ir ne daugiau kaip 5000 Eur. Pirkdami išsimokėtinai Jūs gaunate savo pirkinį iškart, o mokate už jį mažomis dalimis pagal pasirinktą mokėjimo grafiką. Jei norite pirkti išsimokėtinai, atvykę į parduotuvę su savimi turite turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Išsimokėtinai galite pirkti naudodamiesi „SB Lizingas“, „Moki lizingas“ bei „Moki 3“ paslaugomis.

Dovanų kortelėmis prekiaujama visuose prekybos centruose išskyrus Budbergienės firminę parduotuvę. Jas įsigyti galite SENUKŲ informacijos centruose. Galima rinktis 5 Eur, 10 Eur, 25 Eur, 50 Eur arba 100 Eur vertės SENUKŲ dovanų kortelę. Su šia kortele išsirinkti norimą daiktą iš daugiau kaip 150 000 pavadinimų prekių, bus paprasta.

Kilus klausimams, skambinkite į klientų aptarnavimo centrą tel. 8 700 111 19, rašykite el. paštu dovanukortele@SENUKAI.lt arba klauskite SENUKŲ informacijos centrų darbuotojų.

Apsipirkę SENUKŲ prekybos centruose, galite išsirašyti elektroninę PVM sąskaitą faktūrą savarankiškai savitarnos svetainėje https://www2.SENUKAI.lt/esfsavitarna/.

Norint išsirašyti elektroninę PVM sąskaitą faktūrą, pakanka atlikti tris paprastus žingsnius:

1. Užregistruoti kasos kvitą.

Tai galite padaryti išsaugoję kasos kvitą ir savitarnos svetainės www2.SENUKAI.lt/esfsavitarna/ naršyklės lange suvedę reikalingus duomenis nuo kasos kvito:

 • objekto ID;
 • kvito Nr.;
 • sumą (suvedama kasos kvito sumos reikšmė su dviem skaičiais po kablelio).

2. Suvesti pirkėjo rekvizitus.

Galite suvesti fizinio arba juridinio asmens rekvizitus.

 • Jei pirkėjas fizinis asmuo, tam skirtuose laukuose turite nurodyti asmens kodą, pavadinimą (vardą ir pavardę), adresą, PVM mokėtojo kodą.
 • Jei pirkėjas juridinis asmuo, tam skirtuose laukuose turite nurodyti įmonės kodą, pavadinimą, adresą ir PVM mokėtojo kodą.

3. Išsirašyti elektroninę PVM sąskaitą faktūrą.

Užpildžius reikalingą pirkėjo informaciją ir paspaudus mygtuką „Formuoti sąskaitą“, bus suformuotas .pdf dokumentas, kurį galėsite atsisiųsti ir išspausdinti.

Jei reikia patikslinti jau suformuotos elektroninės PVM sąskaitos faktūros duomenis, tai galite padaryti paspaudę mygtuką „Perrašyti“. Sąskaitų sąraše atsiras trys dokumentai, kurių būsenos:

 • „anuliuota“ – anuliuotas pradinis dokumentas;
 • „kreditinė“ – anuliuoto dokumento kreditinė sąskaita;
 • „Aktuali“ – naujas suformuotas dokumentas.

Vieną elektroninę PVM sąskaitą faktūrą galite perrašyti iki 2 kartų.

Jei turite klausimų ar pastebėjimų, užsukite į svetainę www.SENUKAI.lt ir užpildykite skiltyje „Kontaktai“ esančią formą arba skambinkite tel. 8 700 11 119.

„Senukų“ kredito kortelę galima užsisakyti nemokamai bet kuriame SENUKŲ prekybos centre. Atsižvelgiant į mokumo galimybes, klientui suteikiamas vartojimo kredito limitas 200-5000 Eur. Kreditas suteikiamas nuo 18 iki 65 m. amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiams, pateikusiems galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Kliento įvertinimas atliekamas atsižvelgiant į kliento pajamas, esamus įsipareigojimus ir pagal Lietuvos banko patvirtintas taisykles.

 • Kreipkitės į bet kurį didmeninės prekybos vadybininką prekybos centruose SENUKAI.
 • Pasirinkite savo planą.
 • Užpildykite prašymą-anketą kortelei gauti.
 • Lojalumo kortelė didmenininkams išduodama nemokamai.

 • Kasdien jums reikiamas prekes ir paslaugas įsigysite iki 30 proc. pigiau, o likusias prekes pirksite didmeninėmis kainomis.
 • Galėsite rinktis momentinę, kaupiamąją nuolaidą arba jų derinį*.
 • Jūsų užsakytos prekės bus surinktos ir paruoštos atsiimti per 2 valandas nuo užsakymo pateikimo.
 • Įsigytas, bet nepanaudotas prekes galėsite grąžinti per 30 kalendorinių dienų ir atgauti savo pinigus.
 • Galėsite dalyvauti tik jums skirtose akcijose.
 • Visuomet pirmieji sužinosite aktualiausias naujienas ir pasiūlymus.

*išskyrus planą „Naujakurys“, „Didmenininkas“.

Sutartis su UAB KESKO SENUKAI LITHUANIA turintys klientai gali naudotis patogia prekių užsakymo internetu sistema. Užsiregistravusiems vartotojams suteikiama galimybė peržiūrėti prekių katalogą ir matyti mažmenines bei didmenines kainas, taip pat užsisakyti prekių internetu.

Registruotiems vartotojams prisijungimas čia

Naujiems vartotojams * prisijungimas čia
*registracijai būtina turėti sutartį su UAB KESKO SENUKAI LITHUANIA