KESKO SENUKAI

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ valdo didžiausią Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių tinklą, apimantį 85 „Senukų“ nuosavas ir franšizės pagrindais veikiančias parduotuves visoje Lietuvoje bei specializuotą prekybos tinklą „Statybų duona“. Bendras tinklo parduotuvių plotas – per 250 000 kv. m.

22 prekybos centrų yra nuosavo kapitalo, iš kurių 7 veikia Kaune ir Vilniuje, vienas – Klaipėdoje, kiti: Panevėžyje, Utenoje, Ukmergėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pirmoji nuosavo kapitalo parduotuvė buvo atidaryta 1993-iaisiais Kaune, Jonavos g. Šiuo metu bendras visų nuosavo kapitalo prekybos centrų „Senukai“ plotas yra daugiau kaip 180 tūkst. kv. m. ir šis skaičius vis didėja. 2015 m. rudenį atidarytas ketvirtasis nuosavo kapitalo prekybos centras Kaune, o 2016 m. pavasarį duris atvėrė pirmasis prekybos centras „Senukai“ Biržuose ir trečiasis Vilniuje, prekybos slėnyje „Nordika“.

Prekybos centruose „Senukai“ rasite viską, ko reikia jaukiems, stilingiems ir patogiems namams sukurti, moderniam biuro pastatui įrengti, profesionaliai sodo priežiūrai ar kokybiškam laisvalaikiui.

Modernus prekybos centrų „Senukai“ įrengimas, šiuolaikiška infrastruktūra ir aiški nuorodų sistema padės greitai ir patogiai atrasti reikiamas prekes. Parduotuvės yra įrengiamos taip, kad klientams būtų komfortabilu ne tik apsipirkti, bet ir atvykti į prekybos centrą bei parkuoti automobilį šalia jo.

Sekame šiuolaikines rinkos tendencijas ir derinamės prie pirkėjų įpročių plečiame, jungiame ir kuriame naujus prekybos kanalus, kad būtų dar patogiau išsirinkti, įsigyti bei sulaukti pirkinių. Visas prekes, jų pristatymo paslaugas bei išskirtinius pasiūlymus galima gauti tiek įprastoje, tiek internetinėje parduotuvėje.