KESKO SENUKAI

UAB „Kesko Senukai“ yra Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija. Statybos, remonto ir buities prekių tinklas apima 85 „Senukų“ nuosavas ir franšizės pagrindais veikiančias parduotuves visoje Lietuvoje, 16 parduotuvių Latvijoje ir Estijoje bei specializuotą prekybos tinklą „Statybų duona“.

„Senukų“ veikla prasidėjo nuo nuosavo kapitalo prekybos centro atidarymo Kaune, Jonavos g. Norėdami užtikrinti dar patogesnį apsipirkimą ir patenkinti visų klientų poreikius, pradėjome vystyti ne tik prekybos centrų, bet ir franšizės partnerių parduotuvių tinklą.

Pirmoji „Senukų“ franšizės parduotuvė buvo atidaryta dar 1997 m. Prienuose. Šiuo metu net su 63 parduotuvėmis, įsikūrusiomis įvairiuose Lietuvos miestuose, dirbama franšizės pagrindais. Visų franšizės pagrindais dirbančių parduotuvių bendras plotas siekia beveik 70 tūkst. kv. m.

Tapti „Senukų“ franšizės partneriu naudinga, nes:

  • Padedame suformuoti kruopščiai atrinktą ir platų asortimentą (1600 užsienio, beveik 600 Lietuvos prekių tiekėjų bei 400 užsienio bendrovių yra suteikusios „Senukams“ išskirtines teises platinti jų prekes Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse).

  • Perduodame Baltijos rinkose sėkmingai veikiantį verslo modelį.

  • Perduodame klientų aptarnavimo standartus.

  • Suteikiame vieningo marketingo paslaugas („Senukuose“ veikia lojalumo programos, leidžiami reklaminiai leidiniai ir naujienlaiškiai, kuriuose nuolat skelbiamos tinklo parduotuvėse vykstančios akcijos, pristatomos prekių naujienos bei teikiamos paslaugos).

  • Suteikiame parduotuvės projektavimo paslaugas ir pagalbą ją atidarant.

  • Skiriame asmeninį dėmesį partneriui.

Jei domitės bendradarbiavimo su UAB „Kesko Senukai“ galimybėmis ir norite tapti franšizės partneriu, susisiekite su mumis el. paštu fransize@SENUKAI.lt arba telefonu 8 700 11 119.