KESKO SENUKAI

UAB „Kesko Senukai Estonia“ yra pirmaujanti statybų ir namų apyvokos prekių dukterinė įmonė Estijoje, valdanti „K-rauta“ parduotuvių tinklą ir priklausanti Suomijos įmonei „Kesko Group“.

Estijoje veikia 8 nuo 2016 m. UAB „Kesko Senukai Estonia“ priklausantys „K-rauta“ prekybos centrai. Du patys didžiausi veikia Taline, kiti įsikūrę Tartu, Pärnu bei Rakvere, mažesnės parduotuvės yra Kuressaare, Võru ir Valga miestuose.

Prekybos centruose „K-rauta“ rasite viską, ko reikia jaukiems, stilingiems ir patogiems namams sukurti, moderniam biuro pastatui įrengti, profesionaliai sodo priežiūrai ar kokybiškam laisvalaikiui.

Modernus prekybos centrų „K-rauta“ įrengimas, šiuolaikiška infrastruktūra ir aiški nuorodų sistema padės greitai ir patogiai atrasti reikiamas prekes. Parduotuvės yra įrengiamos taip, kad klientams būtų komfortabilu ne tik apsipirkti, bet ir atvykti į prekybos centrą bei parkuoti automobilį šalia jo.

Sekame šiuolaikines rinkos tendencijas ir derinamės prie pirkėjų įpročių plečiame, jungiame ir kuriame naujus prekybos kanalus, kad būtų dar patogiau išsirinkti, įsigyti bei sulaukti pirkinių. Visas prekes, jų pristatymo paslaugas bei išskirtinius pasiūlymus galima gauti tiek įprastoje, tiek internetinėje parduotuvėje.