KESKO SENUKAI

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ yra Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija. Statybos, remonto ir buities prekių tinklas apima 85 „Senukų“ nuosavas ir franšizės pagrindais veikiančias parduotuves visoje Lietuvoje bei specializuotą prekybos tinklą „Statybų duona“.

„Senukų“ veikla prasidėjo nuo nuosavo kapitalo prekybos centro atidarymo Kaune, Jonavos g.  Norėdami užtikrinti dar patogesnį apsipirkimą ir patenkinti visų klientų poreikius, pradėjome vystyti ne tik prekybos centrų, bet ir franšizės partnerių parduotuvių tinklą.

Pirmoji „Senukų“ franšizės parduotuvė buvo atidaryta dar 1997 m. Prienuose. Šiuo metu net su 63 parduotuvėmis, įsikūrusiomis įvairiuose šalies miestuose, dirbama franšizės pagrindais. Visų franšizės pagrindais dirbančių parduotuvių bendras plotas siekia beveik 70 tūkst. kv. m.

Tapti „Senukų“ franšizės partneriu naudinga, nes:

  • Padedame suformuoti kruopščiai atrinktą ir platų asortimentą (1600 užsienio, beveik 600 Lietuvos prekių tiekėjų bei 400 užsienio bendrovių yra suteikusios „Senukams“ išskirtines teises platinti jų prekes Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse);
  • Perduodame Lietuvos rinkoje sėkmingą verslo modelį;
  • Perduodame klientų aptarnavimo standartus;
  • Suteikiame vieningo marketingo paslaugas („Senukuose“ veikia lojalumo programos, leidžiami reklaminiai leidiniai ir naujienlaiškiai, kuriuose nuolat skelbiamos tinklo parduotuvėse vykstančios akcijos, pristatomos prekių naujienos bei teikiamos paslaugos);
  • Suteikiame parduotuvės projektavimo paslaugas ir pagalbą ją atidarant;
  • Skiriame asmeninį dėmesį partneriui;
  • „Senukai“ – visą Lietuvą apimantis prekybos tinklas.

Jei domitės bendradarbiavimo su „Senukais” galimybėmis ir norite tapti franšizės partneriu, susisiekite su mumis el. paštu fransize@SENUKAI.lt arba telefonu 8 700 11 119.

PUPI – Prekių užsakymo programa internetu

Sutartis su UAB „Kesko Senukai Lithuania“ turintys klientai gali naudotis patogia prekių užsakymo internetu sistema. Užsiregistravę galėsite peržiūrėti prekių katalogą, matyti mažmenines bei didmenines kainas, taip pat užsisakyti prekių internetu.

Registruoti vartotojai prisijungti gali čia

Nauji vartotojai* užsiregistruoti ir prisijungti gali čia

PREKIŲ SERTIFIKATAI

Prekių sertifikatai prekybos tinklo parduotuvėms

PREKIŲ INSTRUKCIJOS

Prekių instrukcijos prekybos tinklo parduotuvėms

*registracijai būtina turėti sutartį su UAB „Kesko Senukai Lithuania“.

Dėl papildomų klausimų kreipkitės į Jus aptarnaujantį regiono vadovą.