KESKO SENUKAI

„K Senukai“ prekybos tinklas bendradarbiauja su profesionaliais meistrais, kurie Jūsų namuose mielai atliks įvairias paslaugas: sumontuos santechniką, prijungs įsigytą buitinę techniką, pasirūpins tiek naujų prekių montavimu, tiek senųjų demontavimu, taip pat atliks kitus papildomus remonto darbus už patrauklią kainą. Darbai atliekami profesionaliai ir greitai, o jiems yra suteikiama 24 mėnesių garantija.

Norėdami gauti remonto darbų paslaugas išperkamosios nuomos būdu, susisiekite su artimiausia „K Senukai“ parduotuve.

 

5 žingsniai svajonėms įgyvendinti:

 1. Konsultacija

Rezervuokite susitikimo laiką su privačių klientų konsultantu artimiausioje „K Senukai“ parduotuvėje. Kartu su juo galėsite aptarti būsimo remonto detales, pasitarti bei atrasti būtent Jūsų biudžetą ir poreikius atitinkantį sprendimą.

 2. Kainos pasiūlymas

Prieš pirmuosius darbus, mūsų statybos specialistas atvyks apžiūrėti vietos, patikslins jų apimtis bei paruoš kainos pasiūlymą.

Pasirinkimų daug, o kuris variantas būtų tinkamiausias įsivaizduoti sunku? Pasinaudokite galimybe pamatyti kaip Jūsų vonios kambarys, virtuvė, miegamasis ar visas namas atrodys jau po remonto – tiesiog užsisakykite 3D vizualizacijos paslaugą. Be jos, siūlome ir dizainerio paslaugas bei individualius interjero sprendimus.

 3. Bendradarbiavimo sutartis

Susitarę dėl Jums tinkamos paslaugų kainos, sudarysime sutartį. Jeigu Jūsų sumanymams bei svajonėms įgyvendinti lėšų reikės daugiau nei būsite suplanavę – pasiūlysime lanksčius finansavimo būdus.

 4. Remonto darbai

Visi mūsų meistrų remonto darbai bus atlikti profesionaliai ir laiku.

 5. Garantija

Kai svajonės virs realybe ir visi sumanymai jau bus įgyvendinti – pasirašysime darbų atlikimo aktą ir suteiksime garantiją naudotoms prekėms bei suteiktoms paslaugoms.

 

Kur teikiama paslauga?


Informacija